کسب و کار

چه زمانی نیاز به باز طراحی در یک سایت داریم؟

مدت زمان طراحی یک وب سایت

 

تا حالا شده هنگام رد شدن از خیابان مجذوب ویترین یا دکور یک مغازه شده باشید و ناخودآگاه بدون نیاز داشتن به اجناس آن مغازه راه خود را تغییر داده و وارد آن مغازه شوید؟

در اینجا نگاه حرفه ای صاحب مغازه بوده که باعث شده با وجود عدم نیاز شما به اجناس آن مغازه به سمت آن جذب شوید. در دنیای اینترنت هم به همین صورت است و ظاهر سایت شما مانند ویترین همان مغازه است و باید هر چند وقت یکبار برای جذب مخاطب بیشتر، ریدیزاین یا باز طراحی داشته باشید .

در این مقاله از مجموعه برنز وب، واحد طراحی سایت در کرمان به اهمیت این مطلب می‌پردازیم:

طراحی مجدد وب سایت فرآیند به روز رسانی، اصلاح برای افزایش ترافیک، افزایش سرعت سایت، تعامل مخاطب، درآمد و موارد دیگر است. باز طراحی سایت مربوط به تغییرات سطحی در نحوه نمایش سایت نیست. در برخی موارد، برای بهبود عملکرد سایت و حذف مشکلات فنی سایت باید بروزسانی یا اصلاح صورت گیرد.
باز طراحی سایت نباید با به روز رسانی سایت اشتباه گرفته شود. بازنگری طراحی وب به تغییر اساسی طراحی یا ویژگی های یک وب سایت اشاره دارد، در حالی که ارتقاء وب سایت به جای ایجاد تغییرات جزئی در سطح سایت، مستلزم حفظ طراحی اولیه است.

یکی از مواردی که تیم فنی سئو سایت در کرمان برنز وب، برای بهینه سازی یک وبسایت در درجه اول توصیه می کند، بهینه سازی کدهای سایت یا قالب سایت است.

در صورتی که قالب سایت بهینه نباشد، می توان ریدیزاین را یکی از روشهای توصیه‌ای در نظر گرفت.

 

98

 

هزینه باز طراحی سایت (طراحی مجدد) چقدر است؟

قیمت گذاری برای طراحی مجدد وب سایت به همین سادگی ها هم نیست  و به عوامل زیادی بستگی دارد.

هنگام تماس با دیجیتال مارکتینگ برنز وب در کرمان، ممکن است چند سوال در مورد عملکرد فعلی وب سایت از شما پرسیده شود، از جمله:

سایت شما چند صفحه دارد؟

چقدر ترافیک دارید؟

چند درصد از بازدیدکنندگان به صفحه اصلی شما باز می گردند؟

آیا بازدیدکنندگان پس از پر کردن فرم های تماس به وب سایت باز می گردند؟

آیا گوگل همه صفحات شما را ایندکس می کند؟

آیا سئوی وب سایت شما برای کلمات کلیدی مناسب بهینه شده است؟

آیا سایت شما لینک های شکسته دارد؟

آژانس های خدماتی مختلف قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. پس باید با شرکتی بروید که در این زمینه شهرت خوبی دارد. برنز وب با توجه به اهمیتی که به بحث سئو و بهینه سازی سایت دارد، سایت شما را در جهت رتبه گیری بهتر در گوگل و فروش بالاتر با توجه به پرسونای مخاطب شما باز طراحی می‌کند.

 

نکات حائز اهمیت در قیمت گذاری ریدیزاین سایت:

چه مقدار از وب سایت شما باید به روز شود؟

تغییر چقدر پیچیده است؟

برای طراحی به کمک متخصص برنامه نویسی نیاز دارید؟

طراحی مجدد چقدر طول می کشد؟

معمولاً با توجه به کل زمان صرف شده برای پروژه به اضافه هزینه منابع اضافی. قیمت اجرای پروژه و هزینه های شما با دقت بیشتری مشخص می شود.

دلایل زیادی برای طراحی مجدد قالب های وب سایت شما وجود دارد. طراحی وب سایت قدیمی شما ممکن است منجر به تجربه کاربری ضعیف شود. ممکن است مشکلات فنی مداومی وجود داشته باشد که باید برای عیب‌یابی سایت، افزودن ویژگی‌های جدید یا حذف ویژگی‌های ناسازگار برنامه‌ریزی شود. همچنین ممکن است بخواهید سایت را برای یک رویداد خاص دوباره طراحی کنید. به هر دلیلی، طراحی مجدد وب سایت می تواند مزایای زیادی داشته باشد.

برای دستیبابی به این هدف برنز وب شرایط ویژه ای برای شما در نظر گرفته است. برای اطلاع از شرایط جدید  با کارشناسان ما تماس بگیرید و شروع بهتری را برای کسب و کار خود رقم بزنید.

 

https://bronzeweb.ir/

 

09306649043

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا