کسب و کار

کلید موفقیت مبل شویی

کلید موفقیت مبل شویی

برای انتخاب کردن یک مبل شویی و شرکت ارائه دهنده خدمات خشکشویی مبل در منزل که هم سرویس کارهای متخصص و استاد کار داشته باشد و عضو اتحادیه و مجاز باشد خیلی مهم است. امیدواریم این مطلب در انتخاب مبل شویی مناسب به شما کمک کرده باشد. با گذشت زمان، این کثیفی می تواند میکروب ها را جذب کرده و فردی که روی این مبل می نشیند ممکن است تحت تاثیر انواع میکروب ها قرار گیرد.

درست است که هزینه شستن مبل مهم است، اما در صورت دریافت خدمات بیکیفیت، شما با اضافه کاری و هزینه مجدد روبرو میشوید و ممکن است حتی، مبلمان دچار آسیب های جبران ناپذیر شود.

یا باید مبل شویی در منزل را خودشان بر عهده بگیرند؟

بسیاری از خانم های خانه‌دار به علت کم بود امکانات و یا عدم تبهر کافی میخواهند این دردسر را به یک متخصص بسپارند، دلیل این کار حتماً ثروت زیاد نیست، بلکه آنها بر این مسئله واقف اند که طول عمر مبلمان ارزش هزینه بیشتر را دارد. اگر تشکها قابلیت جداشدن از بدنه مبل را دارند آنها را بردارید و بدنه را هم جارو کنید.

چنین امری باعث وارد آمدن آسیب به مبل شما شده و باعث خواهد شد که به زودی هزینهای را چند برابری برای تعمیر آن بپردازید.

خدمات مبلشویی در صورتی که به افراد غیر متخصص سپرده شود، نتیجه ی آن کثیفی بیشتر مبلمان شما و یا آسیبی جدی به مبلمان می رسد.

باید در نظر داشته باشید که این کار را باید طوری انجام بدهید که به بخش اصلی یعنی بافت و الیاف سالم فرش آسیبی وارد نشود.

مبل شویی در شهرک راه آهن

در مواد شوینده مبلمان از مقدار کمی آب استفاده شده است در نتیجه میزان نمی که روی پارچه بوده کم است و آسیبی به مبلمان نمیرساند. شستن مبلمان با دستگاه و با مقداری آب کم شاید برای بعضی ها جای سؤال باشد.

نتیجه گیری: مطلب مهمی که به آن اشاره می کنیم وجود دستگاهی که بتواند مهم ترین جزء منازل شما یعنی مبلمان را شستشو بدهد از ضروریات می باشد ولی قیمت مناسب این دستگاه ها به معنای کیفیت و دوام بالا برای آن ها نیست و باید دستگاهی را خریداری کنید که در کنار قیمت مناسب دارای دوام بسیار بالا نیز باشد و این امر نیز فقط با مراجعه به مراکز فروش معتبر امکان‌پذیر می باشد.

برخی از افراد میخواهند یک مبل شور حرفه ای را در منزل استخدام کنند تا کمترین هزینه و عدم خسترت به مبل ها از شر آلودگی و چرکهای روی مبلمانشان راحت شوند.

مبل شویی شهرک گلستان

اگر قصد مبل شویی در شهرک راه آهن را دارید اما مطمئن نیستید که از کجا باید افراد حرفهای را پیدا کنید ما مبل شویی به واش را به شما پیشنهاد می کنیم. قیمت مبل شویی و خشکشویی برای مبل هاو تشک هایی که رویه حساس و ابریشمی دارند همیشه بالاتر نسبت به دیگر متریال ها بوده است. ۴ توصیه لازم برای بعد از خشکشویی مبل به شما ارائه می دهیم.  اول با مجموعه به واش تماس بگیرید. بعد با استفاده از دستگاه مبلشویی پیشرفته و مواد شوینده که مناسب با نوع کثیفی و الیاف مبلمان شما هستند شروع به شستن میکند. این قدمهای اولیه برای شروع است. قبل از درخواست مبل شویی باید عکس مبلمان و کثیفی خود را از طریق بخش رزرو آنلاین در مبل شویی به واش برایشان ارسال نمایید تا از قیمت و تاریخ خدمات مطمئن شوید و پس از آن هماهنگی های لازم برای ارائه و شروع مبل شویی در منزل را انجام دهید. دستگاه مبل شوی خانگی با قابلیت شستشوی عمیق مبلمان برای از بین بردن تمام گرد و خاک روی آنها کمک خوبی میکند. پس از تصمیمگیری برای شستشو فرد موردنظر ابتدا مبلمان را با دستگاه مخصوص جارو میکند تا تمام گردوغبار از روی مبل و درزهای میانی از بین برود. از بین بردن کثیفی ، گرد و غبار و دیگر آلایندهها که در اثاثیه شما جمع میشوند. شستشوی مبلمان در مبل شویی به واش شامل مراحلی نیزر جاروکشیدن و بعد شستشو با تجهیزات پیشرفته و فرچه های مخصوص و مناسب مبل شما و استفاده از مواد شوینده و شامپوی متناسب با نوع لکه و آلودگی و در آخر خشک کردن توسط دستگاه است.

مبل شویی مبل راحتی در شهرک گلستان | شهرک راه آهن

یکی دیگر از مواردی گه باید به آن توجه داشت اجزای دستگاه مبل شویی مانند فیلتر کیسه ای است که از آن استفاده می کنید به دلیل حساسیت زیاد موتور دستگاه از آن استفاده می شود. به خاطر قیمت بسیار مناسبی که برخی از این دستگاه دارند بسیاری از افراد به جای مراجعه به مبل شویی اقدام به شستشوی موکت های خود با این دستگاه ها می کنند ، این دستگاه که در بسیاری از فروشگاه های لوازم خانگی وجود دارد هم به صورت خرده و هم به صورت عمده قابل خریداری است که خرید جزئی آن از فروشگاه ها و خرید عمده آن از شرکت های تولید کننده انجام می پذیرد ، بدیهی است که خرید عمده این دستگاه تخفیف های بسیاری را در پی دارد. از طرف دیگر با توجه به تغییرات اقلیمی بسیاری از مردم این روزها از آلرژی شدید رنج میبرند و نمیتوانند با مواد شوینده مختلف سروکار داشته باشند. روکش مبل و نشیمنگاه مبل، توسط فرچه مخصوص به مواد شوینده آغشته می شود. همیشه مبلمان خود را از نور خورشید دور نگه دارید ، تابش مستقیم نور خورشید باعث فرسودگی پارچه می شود و در بیشتر موارد پارچه مبل مورد علاقه شما زنگ زدگی را ایجاد می کنند و کیفیت روز اول را هم نخواهد داشت. ما در مجموعه به واش میتوانیم در مورد آنچه برای تمیز کردن مبلمان شما نیاز دارید و در منزل شما خدماتمان را ارئه کنیم.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا